RSS Feed

O webu

Tento web byl vytvořen v reakci na velkou vlnu zájmu o paleo způsob stravování. Pro pomalu vznikající českou komunitu paleo příznivců by to mělo být místo, kde najdou všechny potřebné informace, odkazy a recepty. Součástí webu je i fórum, na kterém si mohou poznatky sami aktivně vyměňovat. Naprostá většina informací je totiž dostupná jen v angličtině, recepty vychází z angloamerických zvyklostí a možností jejich trhu. Mnoho surovin je v Česku složitější sehnat. Cílem webu je testovat a převádět recepty na míru zdejšímu prostředí tak, abychom zpřístupnili co nejvíce informací hlavně nováčkům. Všechny recepty jsou uzpůsobené na v Česku dostupné suroviny a minimálně jednou vyzkoušené (pokud u nich není uveden autor, prošly mou kuchyní, tímpádem zaručuji jejich blbůmvzdornost :) ).

Vítáme spolupráci na všech frontách. Můžete nám posílat svoje ozkoušené recepty (nejlépe doplněné fotkami), tipy na dobře zásobené prodejny, postřehy z běžného života a zvlášť záslužná činnost pak je překlad zásadních teoretických článků.

Kontaktní mail je sugarfreecanbesweet(at)gmail.com.

UPOZORNĚNÍ: nejsem nutriční terapeut a veškeré zde publikované články a recepty jsou informace k vašemu vlastnímu rozhodnutí na základě kritického myšlení.

Vaše SugarfreeLife

1 komentář »

  1. irena napsal:

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat moc scháním tuhle srdíčkovou formu. Kde je možné ji koupit. Děkuji za tvůj čas a za odpoved.Zdravím Ire

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + 3 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>